Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
Bahçeşehir 2. Kısım 9. Cadde No:4 +12 34 56 78
  • Text Hover
Burak M. Yılmaz

15 yıla yaklaşan sektörel deneyimimde öne çıkan yeteneklerim masaüstü yayıncılık, kurumsal kimlik ve diğer tanıtım materyallerinin tasarlanması şeklinde sıralanmaktadır

2 Boyutlu tasarım imkanlarını sağlayan Adobe Premiere serisinde yer alan Photoshop, İllustrator ve InDesign programlarını, bu programları destekleyen Lightroom uygulamasını uzman seviyesinde kullanabiliyorum. Bunların yanısıra tanıtım filmlerinin kurguları için Adobe Premiere programını kusursuz, tamamlayıcı ve akış içi efektler için yararlandığın After Effects Programını ise yeterli düzeyde kullanabiliyorum. 10 yıla yakın süre ulusal ve uluslar arası ajanslarda görev aldıktan sonra son 5 senedir geçmiş referanslarım ve yeni edindiğim firmalar sayesinde freelance olarak uzun soluklu proje bazlı hizmet vermekteyim. 

Portfolyo sayfasında ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz iş örneklerimi görüp, birlikte çalışmak istemeniz veya bilgi talebiniz olması durumlarında iletişim formunda yer alan bilgiler sayesinde benimle direk iletişime geçebilirsiniz.

görüşmek üzere.
Anlama

Fikrinizin nasıl çalışacağını yani nasıl tasarlanacağını belirleme aşaması, bundan sonrası oldukça kolay olacak!

Projelendirme

Tüm tasarım anlayışları gibi, görsel biçim ya da kişisel tercih üzerinden değerlendirerek ortaya çıkan muhteşem sonuca giden yolda son adım

Uygulama

Fiyat, işlev ve kalite pencerelerinden bakıldığında daha iyi görüneni artık sizin markanızın podyumda bir numara olmasını sağlayacak!

Program Kullanımı


Markanızın ihtiyaç analizinden sonra taleplerinizi kusursuz ve eksiksiz şekilde yerine getirmek üzere yararlandığım programlar ve bu programlar üzerindeki kullanım yetkinliğimi yüzdesel olarak sizlerle de paylaşıyorum.

Indesign
0%
Photoshop
0%
Illustrator
0%
Premiere & After Effects
0%
tüm merak ettiklerini ve sormak istedikleriniz için

hiç düşünmeden bana bir mail atmanız yeterli veya sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz:
burakmuradyilmaz@gmail.com